اموزشی, کفش و صندل طبی, مقالات

کفش طبی دیابتی و درمانی برای نوروپاتی

کفش دیابتی و درمانی برای نوروپاتی

کفش دیابتی و درمانی برای نوروپاتی

کفش طبی دیابتی و درمانی برای نوروپاتی پوشیدن کفش های دیابتی و طبی برای افراد مبتلا به دیابت ضروری است!
برای بسیاری از ما، یک کفش بد فقط روزمان را خراب میکند و باعث تاول و اذیت شدن کوتاه مدت است.و چیزی برای نگرانی وجود ندارد.

اما برای افرادی که از دیابت رنج می برند، یک غیر طبی تهدید بسیار بزرگی برای پاها و بدن ما به حساب می آید چرا که پوشیدن کفش های نامناسب و غیر طبی می تواند منجر به مشکلات جدی شود  و گاهی اوقات، می تواند آنقدر جدی باشد که قطع عضو تنها راه کاهش آسیب باشد.

کفش‌های دیابتی که گاهی اوقات کفش‌های طبی و درمانی نامیده می‌شوند، برای به حداقل رساندن خطر زخم‌های پوستی و شکستگی در بیماران دیابتی طراحی می‌شوند… به‌ویژه کسانی که قبلاً از بیماری پا رنج می‌برند.

کفش های دیابتی برای افراد مبتلا به دیابت

کفش های دیابتی مردانه و زنانه

کفش طبی دیابتی و درمانی برای نوروپاتی ،کفش های دیابتی مردانه و کفش های دیابتی زنانه از چند جهت با کفش های سنتی و معمولی شما متفاوت است،برای شروع،طراحی و تولید این کفش ها کاملا مهندسی پزشکی است. و این تضمین را دارند که پاهای شما می‌توانند آزادانه و بدون اذیت با فضای داخلی کفش حرکت کنند.

علاوه بر این، بسیاری از این کفش‌ها به گونه‌ای طراحی و ساخته شده‌اند که هیچ درزی در آن وجود ندارد. در ساخت یک کفش‌ ساده و معمولی به درزها اهمیتی داده نمیشود. اما برای بیماران دیابتی، درزها می توانند دردسر ساز باشند، زیرا می توانند به پاها آسیب وارد کنند.

این کفش‌های درمانی علاوه بر ساختار دقیقتر، عریض‌تر و برخی گزینه‌ها با فضای داخلی بدون درز، پایداری بیشتری ارائه و تولید میشوند،احتمال پیچ خوردن مچ پا را کاهش می‌دهند.

کفش های دیابتی زنانه

نگاهی دقیق تر به پای یک دیابتی

کفش طبی دیابتی و درمانی برای نوروپاتی،دیابت موضوع مهمی است و اصلا نباید ساده گرفته شود. تنها در ایالات متحده، 17.9 میلیون مرد و زن با دیابت مبارزه می کنند. در حالی که کنترل قند خون می تواند خطر عوارض را کاهش دهد، دیابت کنترل نشده باعث می شود بسیاری از قسمت های بدن (به ویژه پاها) در برابر کوچکترین حوادث آسیب پذیر شوند.

ببینید، دیابت می تواند منجر به آسیب عصبی گسترده ای شود که به عنوان نوروپاتی شناخته می شود. این وضعیت باعث می شود اعصاب پا نتوانند هیچ حساسیتی نسبت به درد احساس کنند. خوشبختانه، این یک شبه اتفاق نمی افتد، به این معنی که دیابتی ها هنوز زمان دارند تا آسیب های خود را شناسایی و درمان کنند.

بسیاری از مردان و زنان مبتلا به دیابت گزارش کرده اند که سال ها قبل از از دست دادن تمام حس در هر دو پا، اصلا این موضوع را جدی نمیگرفتند و همین امر باعث تشدید بیماری و آسیب های شدید در انها شده است.

با این حال، هنگامی که نوروپاتی به آن نقطه رسید، بازگشت به عقب دشوار است.شکستن انگشت پا؛ این بیماران از انبوهی از آسیب‌های پا رنج می‌برند و چیزی احساس نمی‌کنند.و این بیار مهم و خطرناک است.

افراد مبتلا به نوروپاتی به هیچ وجه نمی توانند جسم خارجی را در کفش خود احساس کنند.و اگر آسیبی ببینند باعث عفونت شدید شده و باید به بیمارستان و مراکز درمانی منتقل شوند.

بله، هنگامی که مبتلا به دیابت و نوروپاتی هستید، حتی جزئی ترین تصادفات و جراحات نیز می تواند منجر به عفونت شود … و حتی منجر به قطع عضو می شود. این موضوع خیلی جدی است!

 

کفش های دیابتی مردانه

نکته مهم برای پوشیدن کفش دیابتی

از یک متخصص و کارشناس کمک بگیرید تا کفش های دیابتی خود را سفارشی کنید. به یاد داشته باشید، نوروپاتی تمام حواس را در پاهای شما از بین میبرد و این امر بسیار مهم است.

در فروشگاه آنلاین طب آسیا کارشناسان ما به صورت آنلاین تمام سوالات شمارا پاسخگو هستند و در فروشگاه طب آسیا مجموعه زیادی از کفش های طبی و کفش های دیابتی موجود هست که میتوانید مورد برسی و خرید نماید.

در طراحی کفش های دیابتی مواردی وجود دارد که در اینجا برخی از ان ویژگی هایی برای شما گردآوری شده است.

  • ساختار مهندسی و پزشکی،فضای کافی برای کفی های دیابتی سفارشی ایجاد می شود.
  • بدون درزهای داخلی یا پوشیده شده که می تواند باعث آسیب های مالشی و زخم های پوستی شود.
  • فضای بیشتر داخل کفش و پنجه پهن بودن، تا انگشتان پای شما را نیشگون نگیرد یا فشار ندهد.
  • تناسب قابل تنظیم،به گونه ای طراحی شده که پاهای شما در عین راحتی داخل کفش لغزشی ندارند.

نگاهی دقیق تر به پای یک دیابتی

سایر محصولات کفش و صندل برای بیماران دیابتی

تا جایی که ممکن است از کفش های دیابتی و صندل های دیابتی اصلی خرید کنید! این کار فقط از طریق خرید از فروشگاه های معتبر امکان پذیر میباشد فروشگاه کفش و صندل دیابتی طب آسیا با بیش از 3 دهه فعالیت میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

این کفش و صندل های طبی برای راحتی پاهای شما طراحی و ساخته شده اند و ساختار بسته آنها مانع از سر خوردن سنگ ها، اشیا و سایر چیزهای کوچک اما خطرناک به داخل کفش شما می شود.

با این حال، ممکن است چیزی بخواهید که به پاهای شما فضای بیشتری برای تنفس بدهد. اگر اینطور است، در اینجا سایر کفش ها و محصولات دیابتی وجود دارد که شما میتوانید با یک سرچ کوچک در سایت طب آسیا آنها را بررسی کنید. ما یک صفحه جداگانه در مورد جوراب دیابتی داریم که حتما انها را هم نگاه  کنید.

صندل دیابتی

صادقانه بگویم، صندل های زنانه و مردانه برای بیماران دیابتی ایده آل نیستند. در حالی که آنها سبک وزن هستند و پوشیدن آنها راحت است، سنگ ها و اشیاء کوچک به راحتی می توانند در صندل ها بلغزند و برای بیماران دیابتی که پاهایشان به سختی می تواند چیزی را احساس کند، این یک خطر بزرگ است.

اما اگر با کفش راحت نیستید و واقعاً باید صندل بپوشید، جفتی با دوام را انتخاب کنید ،جفتی که دارای چسبندگی بالا و زیره چند لایه باشد. جوراب دیابتی ضخیم میتواند کمک بزرگی برای پاهای شما باشد.

دمپایی دیابتی

اگر بیشتر اوقات در خانه می مانید، گرفتن یک جفت یا دو دمپایی دیابتی می تواند پاهای بیمارتان را تسکین دهد. این دمپایی ها دارای ویژگی های ارتوپدی و درمانی مشابه کفش های دیابتی هستند.

  • برای محافظت و پشتیبانی پاها طراحی شدند.
  • برای به حداقل رساندن خطر تاول و سوزش، به طور جادار برای انگشتان پا طراحی شدند.
  • کفی های قابل جابجایی دارند تا نیازهای ارتوتیک خاص شما را برآورده کنند.

بیشتر بخوانید :

خرید صندل طبی زنانه

کفی سوپینیشن برای حمایت از پاهای شما

کفش طبی دیابتی و درمانی برای نوروپاتی

هالوکس والگوس Hallux Valgus

کفش مناسب آرتروز و آرتریت

کفی های ارتوتیک کفش

درد قوس کف پا

صندل طبی برای پاهای سرد

چرا باید از کفش طبی و صندل طبی استفاده کنیم؟

پا قلب دوم ما فروشگاه کفش و صندل طب آسیا

هنگام خرید دمپایی دیابتی، یک جفت انعطاف پذیر و با قابلیت تنظیم انتخاب کنید.قابلیت تنظیم مطمئناً مفید خواهد بود.

نکته مهم برای پوشیدن کفش دیابتی

تنوع و انتخاب انواع کفش های طبی زنانه و طبی مردانه

کفش طبی دیابتی و درمانی برای نوروپاتی،کفش‌های ارتوپدی ما در سبک‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند. از کفش های تخصصی طبی گرفته تا سایز هایی که به سختی در بازار پیدا می شوند، همه آن ها در فروشگاه اینترنتی طب آسیا موجود و قابل سفارش می باشند.

شما میتوانید کالکشن های کفش های طبی و مجلسی طب آسیا را نگاه کنید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

چرا باید از فروشگاه های معتبر تولید کننده کفش طبی و صندل طبی خرید کنیم ؟

خرید از فروشگاه پزشکی طب آسیا چه مزیت هایی دارد؟

قیمت انواع کفش و صندل های طبی زنانه و مردانه در فروشگاه اینترنتی طب آسیا ، نسب به تمامی فروشگاه‌ های پوشاک و کفش کشور مناسب‌ تر می‌باشد که این موضوع قابل استعلام است.

تمامی برند های معتبر طبی پزشکی شامل آسیاسنتر ، دکتر فام ، JFS ، معراج ، دکتر شفا ، اصیل تبریز ، آرمان طب ، ماکسیم ، اکبری ، پارس ، پردیس ، دکتر شپر ، شهپر ، پاتیکان و خزر در فروشگاه طب آسیا به صورت برند اصلی موجود و قابل فروش میباشد.

در فروشگاه طب آسیا فقط برندهای اصلی و اورجینال طبی موجود می باشد و فروشگاه طب آسیا برند های فیک طبی را تایید نکرده و به فروش نمیرساند.تضمین فروشگاه طب آسیا به مشتریان عزیزمان نسبت به کالای اورجینال ،اصالت و ضمانت کالا می باشد.

طب آسیا تولید کننده انواع کفش طبی و زیره طبی و کفی طبی در ایران می باشد که با بیش از 38 سال سابقه در زمینه کفش و صندل یکی از تولید کنندگان برتر ایران است. فروشگاه طب آسیا مرکز خرید اینترنتی انواع کفش های طبی زنانه و مردانه ، کفش های ارتوپدی و کفش های طبی دیابتی و هالوکس والگوس می باشد.

تمام محصولات فروشگاه اینترنتی طب آسیا دارای گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش معتبر می باشد.

تضمین اصالت کالا، گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش طولانی مدت از دیگر مزایای خرید از فروشگاه معتبر و باسابقه طب آسیا می‌باشد.

فروشگاه اینترنتی طب آسیا دارای مجوز از اتاق اصناف ایرانیان بوده و با داشتن « نماد اعتماد الکترونیک » از وزارت صنعت، معدن و تجارت و « نشان ملی ثبت » از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی سعی در جلب اعتماد شما مشتری عزیز دارد.

طب آسیا وارد کننده و نمایندگی رسمی فروش برندهای خارجی مطرح Nike ، Adidas ، Puma در ایران می باشد و تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا رضایت شما مشتری گرامی را جلب نماید و رضایت صد در صدی شما خریداران گرامی از سایت ما گواه این ادعا می‌باشد.

توضیحات تکمیلی

فروشگاه اینترنتی طب آسیا با رویکرد فروش محصولات با مناسب‌ ترین قیمت به مشتریان طی 30 سال کار خود را آغاز نموده است. شما می توانید انواع کفش های طبی زنانه و کفش های طبی مردانه را ارزان‌ تر از همه جا از طب آسیا تهیه نمایید و تجربه یک خرید امن و راحت را برای خود رقم بزنید.

همچنین شما خریداران گرامی در فروشگاه طب آسیا می‌توانید محصولات اورجینال از برند Asiacenter را با قیمت مناسب و گارانتی سلامت فیزیکی کالا خریداری نمایید. جهت مشاوره و سفارش انواع محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید