نمایش دادن همه 8 نتیجه

بی اچ فیتنس - BH fitness

بی اچ فیتنس – BH fitness

بی اچ فیتنس – BH fitness یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده تجهیزات تناسب اندام در دنیا است و از دهه 1960 به طراحی و ساخت دستگاه های بدنسازی و هوازی پرداخته است. این کمپانی یکی از برند های قابل اعتماد برای خرید دستگاه های بدنسازی و هوازی و البته لاکچری و گران قیمت در سراسر دنیا و ایران می باشد که در شرکت طب آسیا نمایندگی فروش این کمپانی 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش را به خود اختصاص داده است. در چند سال اخیر، حضور BH در بازار تناسب اندام خانگی ( بی اچ فیتنس تجهیزات تناسب اندام خانگی و باشگاهی تولید می کند) در ایران کم رنگ تر شده دلیل آن هم ورود دستگاه های هوازی با کیفیت بالای چینی است، اما این کمپانی قدرتمند همچنان به خدمات خود در بازار دنیا و ایران ادامه می دهد.

محصولات برند بی اچ فیتنس – BH fitness در طب آسیا

  • تردمیل خانگی
  • تردمیل باشگاهی
  • دوچرخه ثابت ایستاده
  • دوچرخه ثابت مبله
  • دوچرخه اسپینینگ
  • الپتیکال

قیمت و خرید و مشخصات روز انواع تردمیل و دوچرخه ثابت و الپتیکال با برند اصلی بی اچ فیتنس – BH fitness در ایران – طب آسیا

محصولات برند بی اچ فیتنس – BH fitness به بیش از هزار کشور در جهان صادر میشود این برند اسپانیایی توانسته محبوبیت ویژه ای در کشور عزیزمان ایران به دست آورد و از همین رو فروشگاه های متعددی اقدام به فروش محصولات این کمپانی میکنند.طب آسیا نمایندگی رسمی برند بی اچ فیتنس – BH fitness در ایران می باشد. شما مشتریان عزیز میتوانید برای خریدی مطمئن و معتبر ترین گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش به وب سایت طب آسیا مراجعه کرده و یا از طریق پل های ارتباطی ما و فروشگاه های فیزیکی ما در سراسر ایران اقدام به خرید محصولات برند بی اچ فیتنس – BH fitness مانند تردمیل باشگاهی ، تردمیل خانگی ، دوچرخه ثابت ، دوچرخه اسپینینگ و یا الپتیکال نمایید.
شما مشتریان عزیز میتوانید برای خرید محصولات برند بی اچ فیتنس به صورت آنلاین، تلفنی و یا مراجعه حضوری به فروشگاه های بزرگ طب آسیا مراجعه نمایید.

همچنین برندهای معتبر دیگری نیز در فروشگاه طب آسیا موجود است که همگی از معتبر ترین برندها روز دنیا هستند و طب آسیا این محصولات را با گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش معتبر ارائه میکند تا شما مشتریان عزیز بدون هیچ دغدغه ای و با خیال راحت یک انتخاب و خرید مطمئن را داشته باشید.

طب آسیا خریدی امن و مطمئن