فروشگاه اینترنتی طب آسیا با هدف ارایه محصولات طبی ورزشی در محیطی کاربرپسند و قابل اطمینان و با تکیه بر تجربیات فروش و بازاریابی چندین ساله، فعالیت خود را با نام طب آسیا به آدرس اینترنتی www.tebasia.com آغاز نموده است.

جهت اطمینان از خرید محصول طبی ورزشی با کیفیت توسط مشتریان عزیز، کلیه محصولات عرضه شده در فروشگاه از طریق تأمین کنندگان و تولید کنندگان معتبر جهت فروش در طب آسیا تأمین شده است چرا که معتقدیم لذت خرید تنها با لذت استفاده از محصول با کیفیت کامل می شود.

فروشگاه طب آسیا ارائه دهنده تمام تجهیزات ورزشی و بدنسازی خانگی و باشگاهی از قبیل تردمیل، دوچرخه ثابت، اسکی فضایی، دستگاه های چندکاره، میز و نیمکت، لوازم جانبی بدنسازی، مکمل های ورزشی و … و نمایندگی برترین برندهای کفش طبی چرم و اسپرت داخلی و خارجی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.

درباره طب آسیا

در طب آسیا سعی شده که خریداران محترم از زمان ورود به سایت و ثبت سفارش تا دریافت محصول ما را مسئولانه در کنار خود حس کنند و این را بر خود وظیفه می دانیم که خریداران گرامی را از کلیه مراحل ثبت نام، ثبت سفارش، آماده سازی و ارسال محصول از طریق ایمیل و یا پیامک آگاه سازیم.

تیم های فروش و پشتیبانی این مجموعه کلیه مراحل ثبت نام، خرید و پس از آن را با دقت نظارت می کنند تا رسالت خود را در زمینه حفظ حریم شخصی و حفظ کلیه حقوق مادی مشتریان ادا نموده و خدمات فروش و پشتیبانی را به نحو احسنت ارایه دهند.

مدیریت و تیم فروش و پشتیبانی طب آسیا خرید لذت بخشی را برای شما آرزو می کند.

در فروشگاه طب آسیا بازه ای از برند ها گوناگون با قیمت ها و ویژگی های مختلف وجود دارد که همگی برندهایی معروف و دارای ضمانت نامه های معتبر است. برای خریدبا کارشناسان مجرب ما در فروشگاه طب آسیا tebasia.com جهت بررسی های بیشتر و اطلاع از لیست قیمت ، تماس حاصل فرمایید.

درباره طب آسیا

اگر سوالی درباره طب آسیا دارید از ما بپرسید

05143345278

 

%D8%A8%D9%86%D8%B1.jpg%D8%AB%D8%B5%D8%AB%D8%B5%D8%AB%D8%B5%D8%AB%D8%B5

فواید ماساژور شارژی

 

 

طراحی و پشتیبانی توسط دپارتمان طراحی سایت گروه شهرجاب

  • طب آسیا